4 ložnice, 15+1 lůžek

Ideální pro dovolenou 3-4 rodin či skupinku přátel.

  Chalupa Jezzinka je jedinečný objekt, jehož počátky se datují do roku 1870, a díky tomu má svůj specifický půvab a charakter.  Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí a nabízí:

  • útulné a komfortní ubytování (4 ložnice)
  • prostornou společenskou místnost s kamny, krbem a posezením
  • skvěle vybavenou kuchyni (sklokeram.deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, myčka, rychlovarná konvice, kávovar Nespresso Lattissima Touch na kapsle, French press na mletou kávu, veškeré kuchyňské vybavení)
  • komfortní koupelny s umyvadlem, sprchou a WC (celkem tři - suterén, přízemí a 1.patro)
  • skvělé vybavení uvnitř - sauna, 2x kulečníkový stůl, pingpongový stůl, fotbálek, 2x tv, dvd
  • skvělé vybavení venku - dětské hřiště s houpačkami a pískovištěm, velké sezení, ohniště, přenosný gril, o letních prázdninách bazén
  • pračka, sušička a  druhá lednice s mrazákem
  • internetové připojení - wifi!

Jezzinka je ideálním místem pro dovolenou rodin s menšími i většími dětmi, stejně jako bezdětné skupinky přátel.

Útulné pokoje a skvělé vybavení

dva kulečníkové stoly, fotbálek, elektronické šipky, pingpongový stůl, sauna...

Pohodlné pokoje

V chalupě jsou 4 samostatné pokoje. V přízemí 1x 4-lůžkový pokoj (manželská postel a palanda), v horním patře 2x 4-lůžkový pokoj (manželská postel a samostatné postele) a 1x 3-lůžkový pokoj (samostatné postele). Na vyžádání lze poskytnout 1 matraci s lůžkovinami jako přistýlku.

Všechny pokoje jsou prostorné a vejde se do nich i cestovní postýlka.

Plně vybavená kuchyně

Kuchyň je velmi prostorná a dobře vybavená (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, el. trouba, digestoř, lednice s prostorným mrazákem, varná konvice, kávovar Nespresso Lattissima Touch na kapsle, French press na kávu, mixér a další kuchyňské spotřebiče a nádobí). Pro dostatek místa pro Vaše chlazené potraviny je k dispozici ještě jedna lednice s mrazákem v chodbě.

Společenská místnost a vybavení

Hlavní obývací místnost je propojená s jídelnou a kuchyní a dohromady tvoří jedinečný společenský prostor. Je zde kulečníkový stůl (karambol), šipky a fotbálek, kamna a krb, tv a dvd přehrávač. 

V suterénní mostnosti se pak nachází druhý kulečníkový stůl, pingpongový stůl a sauna.

Koupelny

V přízemí i patře se nachází koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. V suterénu je přímo u sauny rovněž sprcha a WC

Ostatní prostory

V přízemí se nachází předsíň s botníkem, technická místnost na odkládání lyží a snowboardů. Je zde i pračka, sušička a také druhá lednice s mrazákem. 

Vytápění

Ve společenské místnosti jsou kamna na dřevo a el. infrapanely, v koupelnách topné žebříky, v ostatních místnostech el. přímotopy nebo akumulační kamna. Suterén je nevytápěný.

Venkovní vybavení

U chalupy je zatravněná terasa, velké zahradní dřevěné lavice se stoly, ohniště s posezením a přenosný gril, v letních měsících červenci a srpnu rovněž bazén. Pro děti je zde také malé dětské hřiště (pískoviště, dvě houpačky, skluzavka a domeček).

Doprava, parkování

Parkování je přímo u chalupy, až pro 5 aut. V zimě je cesta až k chalupě pravidelně protahovaná, nicméně jelikož je chalupa ve stráni a posledních 150m je dosti strmých, doporučujeme na tento úsek sněhové řetězy, pokud nemáte auto 4x4. V případě náledí či mokrého sněhu, kdy někteří hosté až k chalupě nevyjedou, je možné parkovat na nedalekém neplaceném parkovišti.

Nejbližší autobusová zastávka je 300m (Kořenov, odb.) a vlaková 1,5km (Kořenov, zast.).